KLINIKA URODY CARPATIA

Depilacja laserowa

Laser MediLase Pro

KLINIKA URODY CARPATIA

Co to takiego?

Medilase Pro – rewolucyjny laser diodowy do bezbolesnej depilacji

Medilase Pro to jeden z najmocniejszych certyfikowanych laserów do depilacji dostępnych na rynku polskim i zagranicznym, oferujący bezbolesne zabiegi usuwania zbędnego owłosienia. Dzięki czterem wiązkom działającym w jednej głowicy laserowej, Medilase Pro jest w stanie skutecznie usunąć praktycznie wszystkie rodzaje włosów, z wyjątkiem siwych. Innowacyjne rozwiązania techniczne oraz ogromna moc urządzenia sprawiają, że Medilase Pro wyróżnia się na tle innych czterowiązkowych laserów.

 

Przewaga czterech wiązek w MediLase Pro

Laser diodowy Medilase Pro oferuje możliwość przeprowadzania zabiegów przy użyciu czterech długości fal 808 nm, 755 nm, 1064 nm oraz 940 nm, co pozwala na bardziej precyzyjne i skuteczne usuwanie owłosienia. Dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia głowicy, zabiegi są komfortowe, szybkie i niemal bezbolesne. Technologia laserowej depilacji diodowej opiera się na selektywnej fototermolizie, która pozwala na uszkodzenie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa, pozostawiając nienaruszone inne struktury skóry.

Wiązki lasera o różnych długościach fal umożliwiają skuteczne uszkodzenie zarówno ciemnych, jaśniejszych jak i rudych włosów. Możliwe jest przeprowadzenie skutecznych zabiegów nawet u osób o ciemniejszej karnacji. Laser Medilase Pro emituje światło, które jest absorbowane przez barwnik włosa, co powoduje stopniowy proces uszkodzenia cebulki włosa i jego wypłukiwanie. Dzięki tej technologii, możliwe jest trwałe usuwanie owłosienia z różnych partii ciała.

Dlaczego MediLase Pro?

Dzięki Medilase Pro można cieszyć się gładką skórą na dłużej, bez konieczności regularnego golenia czy depilacji. To nowoczesne i skuteczne rozwiązanie, które zapewnia bezbolesną depilację dla wszystkich rodzajów skóry i włosów przez cały rok, dzięki możliwości dostosowania różnych rodzajów parametrów.

KLINIKA URODY CARPATIA

Nasza oferta

wybierz interesujący Cię dział...

Zabiegi na twarz / szyję / dekolt

Zabiegi na ciało

Depilacja laserowa

KLINIKA URODY CARPATIA

Gdzie nas znajdziesz

Nasz adres

ul. Żołnierzy 9 Dywizji
Piechoty 30/165
(Osiedle Carpatia)
35-001 Rzeszów

E-mail

klinikaurodycarpatia@gmail.com

Telefon

+48 887 868 787

}

Godziny otwarcia

Poniedziałek -Piątek:
9:00 - 20:00

Sobota:
9:00 - 13:00

Nasz adres

ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 30/165
(Osiedle Carpatia)
35-001 Rzeszów

Umów wizytę

+48 887 868 787

klinikaurodycarpatia@gmail.com

Śledź nas

Polityka prywatności